Jsme IMMOFINANZ, mezinárodní realitní skupina, která operuje na osmi evropských trzích, a to v Rakousku, Německu, Polsku, České republice, Slovensku, Rumunsku, Maďarsku a Srbsku. Věnujeme se zejména správě a rozvoji kancelářských a retailových nemovitostí.

Nabízíme možnost nabýt zkušeností ve velké korporátní společnosti spolu s prostorem pro profesní rozvoj. V IMMOFINANZ zjistíte, co to znamená být součástí mezinárodního, dynamického týmu.

Samostatná účetní

Náplň práce:

• Kompletní vedení účetnictví několika firem
• Kontrola a účtování přijatých a vystavených faktur, bankovní výpisy,
• Příprava daňových přiznání k DPH
• Příprava podkladů pro audit společnosti a spolupráce při ověřování účetních závěrek
• Zpracování statistických výkazů a dalších výkazů pro statutární orgány
• Sestavení roční účetní závěrky podle ČÚS - po zapracování
• Sestavení měsíčních a čtvrtletních závěrek podle IFRS - po zapracování
• Ostatní účetní operace

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
• Komplexní znalost účetnictví
• Znalost MS Office, programu Navision výhodou
• Flexibilita, samostatnost, pečlivost
• Aktivní angličtina

Možná nástup: ihned nebo dle dohody

Společnost
IMMOFINANZ Services Czech Republic s.r.o.
Adresa
Na příkopě 854/14, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel