Máte zkušenosti v nákupu? Chcete být součástí významné výrobní společnosti, která si cení svých zaměstnanců?
Dejte nám o sobě vědět! Nyní hledáme novou posilu na pozici Specialista nákupu do Ústeckého kraje!

Co vás čeká

- vedení nákupu zboží i služeb
- udržování komunikace s dodavateli
- aktivní vyjednávání lepších cenových podmínek
- kontrola zpožděných dodavatelských dodávek, na základě reportu ze SAPu
- správa optimálních skladových zásob
- zavádění a implementace pracovních postupů a směrnic
- pravidelný reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1-2 roky
- středně pokročilá znalost anglického jazyka
- dobrá znalost práce s MS Office
- znalost programu SAP výhodou
- komunikativnost, flexibilita, ochota vzdělávat se

Co vám můžeme nabídnout

- flexibilní pracovní doba
- osobní ohodnocení, Vánoční bonus
- Cafeteria systém
- stravenky
- dotované stravování
- možnost jazykových a odborných kurzů
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní pojištění
- zaměstnanecké výhody
- práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
- možnost nástupu ihned/ dohodou

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Most
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Nákup, Nákupčí, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Nikola Krajdlová
+420 730 514 112