Nezisková organizace PFERDA z.ú., která působí na Rychnovsku, Náchodsku a Trutnovsku přijme nového zaměstnance do sociálního podniku Úklidová firma Láry Fáry. PFERDA z.ú. pracuje s lidmi s mentálním postižením, nebo psychiatrickým onemocněním a pomáhá jim žít lepším životem.

Náplň práce
• přímá asistence na zakázkách úklidů v Náchodě a okolí
• rozdělování práce jednotlivým uklízečům, kontrola jejich plnění
• pravidelná účast na střediskových poradách
• vypracovávání úkolů zadaných manažerkou úklidové firmy

Požadujeme
• Středoškolské vzdělání s výučním listem, nebo maturitou
• Komunikační dovednosti
• Organizační dovednosti
• Schopnost týmové spolupráce
• Řidičský průkaz výhodou, ne podmínkou
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme
• Plat 130,- Kč/hodinu, druh smlouvy DPČ, nástup od 1. 3. 2021
• Zaměstnanecké slevy do našich kaváren Láry Fáry a na výrobky z Pekárny Na Plechu
• Práci v profesionální neziskové organizaci
• Dlouhodobé pracovní uplatnění
• Možnost individuální supervize, pravidelné supervize týmu
• Nadšený a přátelský pracovní kolektiv

Životopisy zasílejte do 14. 2. 2021.

Pokud chcete více informací, volejte na č. 733 659 097.

Společnost
PFERDA z.ú.
Adresa
Hurdálkova 371, Náchod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Zdravotnictví a sociální péče, Uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.