Ascari je velmi úspěšná investiční společnost, jejíž hlavní business leží v oblasti lidských zdrojů. V portfoliu společnosti jsou však projekty napříč segmenty, personalistika, strojírenství, reality, IT a technologie, stavebnictví a mnohé další. Pokud hledáte seberealizaci a chcete se dostat k rozmanitým projektů napříč odvětvími, pokud chcete přicházet s vlastními myšlenkami a realizovat je od A do Z, jste na správné adrese.

Mzdový/á účetní Senior

Do týmu sháníme Senior mzdového/ou účetního/í, který/á povede kompletní mzdovou agendu a nebojí se tedy odpovědné práce zaměřené na přesnost a selský rozum.

Náplň práce:

  • Zpracování mzdové agendy agenturních zaměstnanců od A do Z
  • Účtování mezd, nástupů, výstupů, exekucí, nemocenských, dovolených, evidence pracovních úrazů atd.
  • Účtování různých směn (1, 2, 3 směnný provoz, DPP, DPČ, HPP, nerovnoměrná pracovní doba)
  • Kooperace se mzdovým týmem
  • Komunikace napříč odděleními

Nabízíme:

  • Pracovní stabilitu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a jeho možný růst
  • Flexibilní příchody i odchody
  • Možnost implementace vlastních postupů
  • Profesní postup
  • Vedení juniornějších kolegů
  • Po zkušební době příspěvek 20 000 Kč na dovolenou
  • Po roce práce příspěvek 40 000 Kč na dovolenou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • Znalost mzdových předpisů
  • Nutně zkušenost v oblasti mzdového účetnictví
  • Znalost práce v některém z účetních programů

Výhodou:

  • Zkušenost s agenturním zaměstnáváním
  • Znalost HR problematiky v oblasti smluv a mezd

Pokud máte zkušenosti se zpracováním mezd, neváhejte se nám ozvat. U každého kandidáta zvažujeme individuálně možnosti spolupráce a jeho zařazení do firemní struktury. Projdeme si vzájemná očekávání a nastavíme si podmínky.

Těšíme se na nové kolegy! :)

HR

Společnost
Ascari s.r.o.
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Ekonom, Fakturantka, Mzdová účetní, Vkládání dat do počítače, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Ascari s.r.o., Kateřina Chmelařová
732 182 352
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.