Simoldes Plasticos Czech s.r.o. je moderní výrobní závod portugalské skupiny Simoldes zprovozněn v roce 2015 v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou. Jsme přední dodavatel plastových dílů pro automobilový průmysl, v Čechách vyrábíme především pro Škoda-Auto, Peugeot-Citroën a BMW.

TPM Pilot

Náplň práce:

- zpracovává technickou dokumentaci – pracovní instrukce, instrukce, checklisty, manuály opatření – pro jednotlivé operace

- tvoří implementační plány

- analyzuje technické problémy ve výrobních tocích

- spolupracuje na nápravných opatřeních

- účastní se zavádění nových výrobních procesů a nových technologií

Očekáváme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- výhodou znalost OEE metodiky, SMED, 5S
- pokročilá úroveň angličtiny pro každodenní komunikaci

- orientace v technické dokumentace

- přehled v oblasti BOZP, PO

- znalost MS Office

Nabízíme:

- dlouhodobou práci v čistém a moderním závodě
- odpovídající mzdové ohodnocení a 13. mzdu
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

Společnost
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Adresa
Rychnov nad Kněžnou – Lipovka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Simoldes Plasticos Czech s.r.o., Diana Hejzlarová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.