Simoldes Plasticos Czech s.r.o. je moderní výrobní závod portugalské skupiny Simoldes zprovozněn v roce 2015 v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou. Jsme přední dodavatel plastových dílů pro automobilový průmysl, v Čechách vyrábíme především pro Škoda-Auto, Peugeot-Citroën a BMW.

Robotik

Náplň práce:

Nastavování rukojetí a robotů na vstřikolisech při zahájení výroby
Příprava nových programů pro rukojeti
Spouštění rukojetí
Preventivní a korektivní údržba výrobních zařízení, rukojetí a robotů

Očekáváme:

Odborné vzdělání s výučním listem nebo maturitou v oboru elektrických zařízení
Nejméně jeden rok zkušeností s údržbou elektrických zařízení
Počítačové dovednosti v programovaní robotů (tří kloubí a šestí kloubí)
Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (B1)
Vyhodou je odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., O odborné způsobilosti v elektrotechnice §6
Ochotu pracovat v směnovém provozu, 8-hodinové směny
Manuální zručnost
Samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

Dlouhodobou práci v čistém a moderním závodě
Odpovídající mzdové ohodnocení, bonusy a 13. mzda
Smlouvu na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, odměna za doporučení kolegy, odměna za zlepšení, zaměstnanec měsíce, firemní akce)
Možnost dalšího vzdělávání

Společnost
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Adresa
Rychnov nad Kněžnou – Lipovka
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektrotechnik, Technik, Servisní technik, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Simoldes Plasticos Czech s.r.o., Diana Hejzlarová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.