Kvalifikační požadavky:

- střední odborné vzdělání s maturitou (strojírenský či technický obor)

- praxe v oboru alespoň 3 roky

- znalost strojních součástí, polotovarů a jejich parametrů

- orientace v technické dokumentaci

- orientace ve výkresové dokumentaci a v technologických postupech

- znalost zásad a norem pro zpracování technické dokumentace

Osobnostní předpoklady:

- efektivní komunikace a spolupráce napříč výrobou a technickými útvary

- efektivní plánování a organizování práce

- ochota se nadále vzdělávat v oboru

Hlavní pracovní náplň:

- zpracování a kontrola zpracování technické dokumentace dle platných standardů a legislativy

- zpracování a kontrola podkladů pro tuzemské a zahraniční poptávky

- ukládání položek odděleného kusovníku u nových výrobků a náhradních dílů výhybek

- ukládání dokumentace do digitálního archívu výkresové dokumentace

- provádění a kontrola otypování zakázek

- zajišťování zpracování a kontroly požadavků na nové materiály pro závod a výrobu

- jednání se zákazníky a dodavateli při vyjasňování technických otázek

- zpracování a připomínkování technické dokumentace

- podílení se na řešení reklamací

Nabízíme:

- pružná pracovní doba (fond pracovní doby 7,5 hodin)

- mobilní telefon s výhodným tarifem (0,57 Kč/min./SMS) i k soukromým účelům

- atestační příplatek (v průměrné výši 3 000,- Kč)

- roční mimořádná odměna (13. mzda)

- 5 týdnů dovolené

- odměna 600,- Kč za odpracovanou dobu (za odpracování měsíčního fondu pracovní doby)

- dopravné (v případě dojíždění z bydliště mimo Prostějov)

- stravné (cena standardního jídla je 27,- Kč)

- individuální zaměstnanecký benefit ve výši 6 000,- Kč za rok (Sodexo Flexi Pass karta / penz. připojištění)

- vzdělávání pracovníků (jazykové kurzy, odborná školení)

- odměny při životních či pracovních jubileích

- letní rekreace pro děti zaměstnanců zdarma

Společnost
DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.
Adresa
Dolní 3137/100, Prostějov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Strojírenství, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.