Co vás čeká

Řízení a koordinace technických, provozních a organizačních činností při správě movitého a nemovitého majetku v prostorách sídla Senátu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ magisterského stupně x SŠ s maturitou (- 5 let ze ZP); praxe ve vedoucí funkci min. 5 let; praxe ve státní/veřejné správě na obdobné pozici výhodou; zkušenost se správou majetku; orientace v oblasti veřejných zakázek; procesní myšlení, systematičnost, analytické dovednosti; komunikační a organizační schopnosti; výrazné pracovní nasazení; pečlivost a odolnost vůči stresu; pozitivní přístup při řešení problémů; splnění podmínek dle zákona č. 451/1991 Sb.; trestní bezúhonnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti se správou majetku; orientace v oblasti veřejných zakázek.

Prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu.

Co vám můžeme nabídnout

Platová třída 12; pracovní poměr (jmenování) na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení.

Společnost
Kancelář Senátu
Adresa
Valdštejnské náměstí 17/4, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 28 000 – 44 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Technický ředitel/manažer, Vedoucí odboru/oddělení, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Česká republika - Kancelář Senátu, Eva Vrublová
+420 257 072 750