Development Operations (DevOps) je pro nás především o spolupráci.
Stejně jako naše společnost vznikla jako projekt 3. kamarádů ze školy a dnes v ní spolupracují téměř čtyry stovky lidí,jako
ideálního nového kolegu hledáme i my někoho, na koho se hlavně budeme moci spolehnout a s kým se nám bude dobře spolupracovat.
Jdete do toho s námi? Neváhejte a napište!

Co bude Vaší náplní práce?

 • Nejdůležitější součástí vaší práce bude spolupráce s ostatními kolegy. Víme, že DevOps je široký pojem a každý je specialista v jiné oblasti.
 • Náš DevOps v sobě obsahuje tvorbu návrhu (hw i sw infrastruktury), integraci stávajících řešení a především jejich migraci na Cloud.
 • Z technologií se potkáte především s virtualizačními či kontejnerovými platformami, automatizací nebo s cloudy - hlavně MS Azure.
 • Častěji používáme Windows ale na některých serverech běží i OS Linux (nejvíce distribuce založené na RHEL a Debianu) nebo MacOS.


Co od Vás očekáváme?

 • Do našeho DevOps týmu hledáme spíše seniory. Ocenili bychom především zkušenosti z administrátorských či vývojářských pozic.
 • Vaším hlavním úkolem bude pomoci nám s migrací naši infrastruktury do MS Azure.
 • Často využíváme třeba právě Azure Logic Apps.
 • Oceníme i znalosti virtualizačních platforem a kontejnerů (VMware, Docker), zkušenosti s automatizací (PowerShell, Bash, Python)
 • Důležitá pro Vás bude profesionální úroveň znalostí operačního systému Windows, Linux a z části i MacOS.
 • Senior pro nás je člověk, který se domluví anglicky a je schopen spolupracovat i v mezinárodním týmu. Očekáváme Angličtinu nejméně na úrovni B1/B2.

Mátě 5 bodů ze 6? Ozvěte se nám i tak… Důležitá pro nás je schopnost učit se.

Na co se u nás můžete těšit?

 • Dobře víme, že každý je jiný, proto si u nás můžete vybrat ze široké škály benefitů.
 • Pro ty, kteří se chtějí dále rozvíjet máme individuálně nastavený příspěvek na vzdělávání a možnost účastnit se dalších školení a certifikací.
 • Pokud oceníte především svobodu, máme pro Vás flexibilnípracovnídobu s možností práce z domova.
 • V týmu nejen pracujeme ale i odpočíváme. Alespoň jednou do měsíce se můžete těšit na teambuldingovéakce (ke kterým nikoho nenutíme 😊 ) či různé sportovnívýzvy.
 • Pro „samotáře“ máme připravené multisport karty nebo třeba příspěvky na kulturu.
 • A pro každého týden dovolené navíc se speciálním příspěvkem na dovolenou…

Našli jste se nebo Vám ještě pár informací chybí k úplně dokonalé představě?
V každém případě nám napište!
Těšíme se na spolupráci…

Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.
Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: systémový administrátor, admin systémů, windows admin, linux admin, databázový administrátor, ict administrator, systém admin, SysAdmin, správce systémů, správce it, systémový inženýr, systém architekt, unix, storage, servery, backup, virtualizace, virtualizační platformy, kontejnery, kontejnerové technologie, azure, azure logic apps, operační systém, OS, firewall, ipsec, msql, macos, ms Exchange, docker, kubernetes, centos, rhel, postgresql, negios, centreon, jenkins, ansible, centreon, grafana, sharepoint. active direktory, microsoft. lenovo, dell. vmware. azure, vlan, redhat, red hat. iptables, ipchains, nfs, nis, smtp, ssh, dhcp, samba, Fedora, ubuntu, gnome, puppet, asinble, chef, swarm, mesos, infra, aws, gcp, google app, engine, lambda, circleci, travis, lb, cdn ha, bash, python, golang, git, openssl, pki, nginx.apache, autofs, xenserver, nagios, snort, netflow,enterprise, debian, Fedora, gentoo, knoppix, mandriva, open suse, unix gnu, koppix, gentoo, mint, slackware, office365, aws, google.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!


Informace o pozici

Společnost
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Adresa
Zelený pruh 1219/22, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 73 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Dog-friendly office, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Možnost studijního volna, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Účast na zahraničních konferencích, Dovolená 5 týdnů, Dovolená více než 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Bonusy/prémie, Kafetérie, Manažerský motivační program, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Jobs Contact Consulting, s.r.o., Pavel Fiala
720 051 997
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.