Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci se sídlem Sámova 7, Praha 10 je příspěvkovou organizací zřízenou městskou částí Praha 10. Hlavním posláním a účelem zřízení je poskytovat kvalitní podporu a pomoc občanům, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení a jsou odkázáni na pomoc jiné osoby.

VEDOUCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

CENTRUM SOCIÁLNÍ A OŠETŘOVATELSKÉ POMOCI V PRAZE 10, příspěvková organizace

se sídlem Sámova 7, 101 00 Praha 10

vypisuje výběrové řízení do středisek DS a DZR Zvonková a DS a DZR Vršovický zámeček na pracovní pozici

Náplň práce - odpovědnost:

  • za poskytování zdravotní péče ve středisku Zvonková,
  • za vedení podřízených zaměstnanců, zadává jim pracovní úkoly a kontroluje jejich plnění, motivuje je a hodnotí jejich pracovní výkon, rozhoduje o odměňování podřízených zaměstnanců,
  • za ošetřovatelskou péči a za její bezpečný a funkční chod,
  • za vedení ošetřovatelské a zdravotnické dokumentaci a vede jí v elektronické i textové podobě,
  • za vyúčtování výkonů zdravotním pojišťovnám,
  • za řádné vykazování péče v programu Cygnus a Orion,
  • za správné a bezpečné uložení léků, sleduje jejich expirační dobu a jejich dostatečnou zásobu,

Požadujeme:

  • min. střední zdravotnická škola s maturitou
  • specializační vzdělání ARIP výhodou
  • praxe v obdobném sociálním zařízení je výhodou
  • odborná způsobilost vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR č. 391/2017 Sb., o činnostech zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků,
  • velmi dobré komunikační schopnosti, práce s informacemi
  • kladný vztah k práci se seniory
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • uživatelskou znalost MS Office,
  • znalost vyúčtování výkonů na zdravotní pojišťovny
  • odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita, dobrý zdravotní stav
  • trestní bezúhonnost, slušné vystupování

Nabízíme:

  • Nástupní plat: tř. 10 (až 48 000,- Kč dle odborné praxe)
  • příplatek za vedení 1 800,- Kč
  • letní, zimní odměny
  • stravné
  • 5 týdnů dovolené, podnikové jesle
  • roční příspěvek 10 000,- Kč z FKSP, Multisport karta - i pro rodinné příslušníky
  • příjemné pracovní prostředí
  • předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

V případě zájmu zasílejte motivační dopis a strukturovaný životopis na personální oddělení:

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace
Adresa
Sámova 29/7, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 42 000 – 48 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace, Kateřina Doubravová
Sámova 7, 101 00 Praha 10 – Vršovice, ČR
775 431 594
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.