Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci se sídlem Sámova 7, Praha 10 je příspěvkovou organizací zřízenou městskou částí Praha 10. Hlavním posláním a účelem zřízení je poskytovat kvalitní podporu a pomoc občanům, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení a jsou odkázáni na pomoc jiné osoby.

METODIK KVALITY SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

CENTRUM SOCIÁLNÍ A OŠETŘOVATELSKÉ POMOCI V PRAZE 10, příspěvková organizace

se sídlem Sámova 7, 101 00 Praha 10

vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici

Náplň práce bude:

  • Aktivně se podílet na zpracování sociální koncepce CSOP v Praze 10,
  • hlavním garantem naplňování Standardů kvality sociálních služeb, garantujete spolu s vedoucím střediska zavádění SQSS do praxe,
  • podílet se na koncepci celého zařízení CSOP v Praze 10,
  • metodicky se podílet na zpracování individuálních plánů jednotlivých klientů, sledovat a metodicky řídit jejich zavádění do praxe a kontrolovat jejich naplňování,
  • účastnit se školení a výcviků a dbát na svůj profesní růst.

Požadujeme:

  • Minimálně vyšší odborné vzdělání sociálního zaměření
  • alespoň 3 roky praxe v oboru, nejlépe v obdobném sociálním zařízení,
  • znalost zákona č. 108/2006 Sb. zákona o sociálních službách a vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách
  • schopnost samostatně rozlišovat priority v plnění úkolů, časová flexibilita
  • schopnost týmové spolupráce
  • loajálnost a spolehlivost
  • hluboká znalost Standardů kvality sociálních služeb
  • znalost specifických činností v rámci domovů seniorů, a Pečovatelské služby
  • pokročilá znalost MS Office
  • orientace v právních dokumentech

Nabízíme:

  • Nástupní plat: tř. 10 (až 38 000,- Kč dle odborné praxe)
  • letní, zimní odměny
  • stravné
  • 5 týdnů dovolené, podnikové jesle
  • roční příspěvek 10 000,- Kč z FKSP, Multisport karta - i pro rodinné příslušníky
  • příjemné pracovní prostředí
  • předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

V případě zájmu zasílejte motivační dopis a strukturovaný životopis na personální oddělení:

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace
Adresa
Sámova 29/7, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 32 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace, Kateřina Doubravová
Sámova 7, 101 00 Praha 10 – Vršovice, ČR
775 431 594