NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Strategický nákupčí - dlouhodobá spolupráce

Pro našeho klienta, výrobní strojírenskou společnost lokalizovanou ve Zlínském kraji hledám vhodného kandidáta na pozici Strategický nákupčí. Vize této pozice je efektivně zastřešit strategický nákup. Komodity, které se nakupují jsou převážně materiály pro kovovýrobu.

Hledám hotového člověka, který se nebojí nových výzev a který má silného obchodního a vyjednávacího ducha – na oplátku se dočká stabilní firmy a perspektivního dlouholetého zaměstnání s kariérním postupem.

Náplň práce:

Identifikace potřeb a strategie interních zákazníků s cílem zajistit dodávky odpovídajících materiálů.

Komunikace s dodavateli k zajištění stanovených potřeb, požadavků a včasného dodání materiálů, zboží nebo služeb. Identifikování a zajištění nákupu levných materiálů bez ohrožení ziskovosti, vztahů se zákazníky a kvality hotového výrobku.

Udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími dodavateli. Identifikace, prověření, hodnocení a výběr nových dodavatelů, kteří splňují standardy společnosti týkající se ceny, kvality, načasování a spolehlivosti dodávek a jejich evaulace.

Řešení problémů s dodavateli podle procesu eskalace. Revize specifikací a ustanovení smluv (platební podmínky, penále atd.)

Požadavky:

Praxe ve Strojírenství v oblasti Strategického Nákupu.

Mírně pokročilá znalost anglického jazyka.

Výborné vyjednávací, organizační a time management schopnosti, komunikativnost, flexibilita, dynamika.

Znalost komodit pro kovovýrobu je vítána.

Nabídka:

Motivující platové ohodnocení

Moderní pracovní prostředí ve stabilní firmě

Účast na různorodých projektech

Další vzdělávání a kurzy

A další!

Pokud chcete posunout svou kariéru vpřed nebo uvažujete o vhodné změně – Neváhejte odpovědět Vaším životopisem a ideálně motivačním dopisem, který reflektuje vaše zkušenosti z nákupu + nějaký ten drive do budoucna :-)

Těším se na spolupráci!

Společnost
NonStop Consulting s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Nákup, Nákupčí, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

NonStop Consulting s.r.o., Kamila Dekanovska
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.