CZ-AUTO SYSTEMS a.s. je společnosti zabývající se výrobou hliníkových součástek pro automobilový průmysl a dále kusovou výrobou pro letecký průmysl. Sídlí v areálu České zbrojovky a.s. v Uherském Brodě.

Vedoucí nákupu

Hledáme kandidáty na pozici VEDOUCÍ NÁKUPU

Náplň práce:

- Vedení týmu

- Výběr, auditování a rozvíjení vztahů s dodavateli

- Zajištění smluvních podmínek s dodavateli, osobní jednání u dodavatelů

- Řízení a kontrola poptávek za účelem výběru nejvhodnějšího dodavatele z hlediska kvality, ceny, technické způsobilosti, flexibility atd. a vyhodnocování obdržených nabídek

- Optimální nastavení dodavatelsko-odběratelských vztahů a návrhy změn s cílem dosažení úspor

- Podílení se na procesu vzorkování a schvalování nových dodavatelů a výrobků

- Vyhledávání nových vhodných dodavatelů služeb, materiálů nebo výrobků a optimalizace počtu dodavatelů

- Odpovědnost za KPI oddělení

- Spolupráce při tvorbě nákupní strategie a její implementace

- Reporty, analýzy, prezentace

Požadované znalosti a dovednosti:
- SŠ nebo VŠ vzdělání

- AJ na komunikativní úrovni (telefonáty i písemná komunikace v AJ)
- Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Organizační a analytické schopnosti
- Komunikativnost, schopnost řešit problémy
- Každodenní zkušenost s programem SAP podmínkou

Nabízíme:

- progresivní mzdové hodnocení, perspektivní uplatnění v rámci firmy

- firemní stravování či e-stravenky

- profesní rozvoj

- péči zaměstnavatele o zdraví zaměstnanců (vlastní lékařský dům)

- příspěvek na penzijní připojištění

- 5 dní osobního volna nad rámec zákoníku práce

- sick day

Společnost
Česká zbrojovka a.s.
Adresa
Svat. Čecha 1283, Uherský Brod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Nákup
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Česká zbrojovka a.s., Soňa Sípková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.