Co vás čeká

  • Kominukace se zákazníky, řešení reklamací a jiných individuálních požadavků.
  • Vytváření objednávek po telefonu.
  • Zpracování objednávek a jejích případná úprava.
  • Reakce na případná hodnocení od zákazníků - Heuréka.cz

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Práce na PC, znalost Microsoft Excel a Word.
  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Výborná znalost českého jazyka (slovem i písmem)
  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Pečlivost, aktivitu, cílevědomost pro klientský přístup k našim novým ale i stávajícím zákazníkům.

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Předešlé zkušenosti v Callcentru

Co vám můžeme nabídnout

  • Práce na HPP v rodinné firmě.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.
  • Firemní notebook.
  • Občerstvení na pracovišti

Společnost
VIOLET MOON s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1472/11, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Základní), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VIOLET MOON s.r.o., Lenka Vostatková
721 704 074