Accu group je jedním z hlavních celosvětových poskytovatelů služeb v oblasti kontroly kvality působící ve více než 22 státech. V současné době poskytuje své služby více než 20 000 společnostem. Služby poskytované společností AccuService zahrnují zejména identifikaci kvalitativně neshodného materiálu, jeho opravy a třídění na místě výroby, včetně navrhování technologického postupu a nejvhodnějšího řešení. Zastřešujeme široké spektrum průmyslových odvětví včetně elektroniky, automobilu, textilu atd. Celosvětovými zákazníky skupiny AccuService jsou významní výrobci jako Samsung, BMW, Volvo, Continental, Apple, Sharp a potřebujeme tebe!!!

Junior Supervisor Technik/Engineer (ČR/Německo)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za svěřené projekty (ověřování/přepracování/třídění, reporting) v logistických centrech našich zákazníků, především automobilový průmysl
  • Vedení operátorů, jejich trénink, správa svěřených úkolů a zodpovědnost za výsledky pracovníků
  • Přizpůsobování pracovních procesů, jejich dohled a kontrola kvality
  • Přímá komunikace se zákazníky
  • Zajištění vybavení pro třídění/přepracování
  • Reportování zákazníkům a OC (Operation centre)
  • Časté služební cesty na místa projektů v celé České republice a v západní Evropě

POŽADUJEME:

  • Působnost v ČR/Německo (dle pozice), plus služební cesty v rámci EU
  • ŠŠ s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání
  • Pokročilou češtinu a angličtinu, němčina velkou výhodou
  • Komunikativnost
  • Flexibilitu a nezávislost
  • Organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupina B, aktivní řidič
  • Práci na živnostenský list/IČO

NABÍZÍME:

  • Možnost občasné práce z domu
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost profesního rozvoje
  • Kariérní růst
  • Přátelský a mladý tým
  • Zajímavé ohodnocení
  • B2B spolupráci

Společnost
AccuService, s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik výroby, Operátor výroby, Kontrolor, Kvalitář, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

AccuService, s.r.o., Martina Rysková