Asistent/ka auditora

Do našeho auditního týmu hledáme juniorního kolegu či kolegyni na pozici „asistent/ka auditora“. Tato pozice je
vhodná i pro čerstvé absolventy či studenty posledních ročníků vysokých škol.

Jaká je pracovní náplň?

  • Budete součástí širšího auditního týmu, kde pod vedením zkušených kolegů budete pracovat na auditních zakázkách
  • Postupně poznáte a osvojíte si práci auditora od A do Z
  • Poznáte do detailu fungování řady různorodých firem z různých odvětví

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející auditorské společnosti
  • Přátelský kolektiv a neformální atmosféru
  • Pravidelné vzdělávací akce vč. patřičné podpory při získávání auditorského oprávnění či dalších odborných certifikací
  • Odpovídající platové ohodnocení a zajímavé benefity (vánoční volno, příspěvek na MHD, sick days, firemní akce atd.)
  • Kanceláře v moderním Karlíně v blízkosti metra

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření (ukončené či studium posledního ročníku)
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Pokročilé znalosti s počítačem, zejména s MS Office (Excel)
  • Řidičský průkaz a ochotu cestovat
  • Zájem o audit a účetnictví
  • Ochotu učit se novým věcem a neustále se vzdělávat

Termín nástupu: ihned či dle domluvy

Společnost
NEXIA AP a.s.
Adresa
Sokolovská 5/49, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Účetní, Finanční účetní, Administrativní pracovník, Odborný asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NEXIA AP a.s., Jana Kropíková
+420 723 870 812