Baví Vás různorodá práce, komunikace, práce s Excelem? Rádi byste rozvíjeli svoji kariéru v nákupním oddělení?

Náš klient – mezinárodní technologická společnost se sídlem na jihovýchodním okraji Prahy – hledá do svého týmu posilu na pozici Specialista nákupu / Purchasing Specialist.

Náplň práce:

- komunikace s dodavateli

- tvorba nákupních objednávek

- účast na přípravě a realizaci výběrových řízení

- zpracování analýz a reportů v oblasti poptávky materiálu

- příprava a optimalizace dodávek materiálu v množství a čase

- práce v interním IS, reporting

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání

- dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem

- velmi dobrá znalost MS Office s důrazem na Excel

- praxe na obdobné pozici (alespoň při studiu)

- dobré organizační a komunikační schopnosti

- zájem se dále rozvíjet v oblasti nákupu

Nabídka:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti

- dobré finanční ohodnocení včetně dalších zaměstnaneckých benefitů

- možnost dalšího odborného rozvoje a růstu

www.ghsconsulting.cz

Společnost
GHS Consulting s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Výroba a průmysl, Nákupčí, Plánovač výroby, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Vodičkova 41, 112 09 Praha 1, Česká republika
+420 224 152 084