Jsme FINKIS s.r.o., odborníci v poskytování komplexních finančních služeb. Pečujeme o naše klienty, kterým
nabízíme komplexní řešení pro jejich sny, cíle a potřeby. Staráme se o to, aby zákazníci nemuseli vynakládat
úsilí při nalézání správné cesty. Nevlastní nás banka ani pojišťovna, proto jsme zcela objektivní.
V současné době otevíráme atraktivní pozici pro finanční odborníky, kteří chtějí vydělávat peníze, ale nemají
kontakty. Nabízíme práci těm, kteří již mají zkušenosti z pojišťoven nebo bank, ale přišli o práci, nebo hledají
zajímavější a lepší příležitost.
Chcete zužitkovat své znalosti, ale nynější situace Vám to neumožňuje? Rádi byste komunikovali s lidmi, ale
nemáte vlastní klienty? My máme kontakty, které potřebujeme zpracovat. Nový kolega by pracoval s našimi
klienty a zpracovával leady, a nebo by se mohl stát leadrem skupiny specialistů. Máme práci i pro celý Váš tým!
Pomůžeme Vám dosáhnout finanční nezávislosti. Hledání dobrého finančního poradce je jako hledání jehly v
kupce sena, proto hledáme ty nejlepší!

Náplň práce:
• péče o klienty, komunikace po telefonu i osobně
• komplexní poradenství, umět ptát se a naslouchat
• upozorňování klienta na možné příležitosti, výhody a nevýhody řešení
• poskytování odborného názoru na řešení životních potřeb a situací
• vypracování a příprava podkladů, kontrola náležitosti dokumentů
• běžné vedení administrativní činnosti
• reporting výsledků, controlling
• vytváření řešení na míru
• rozvíjení portfolia klientů
• stanovení finančních plánů

Od Vás očekáváme:
• základní znalosti v oblasti financí
• SŠ vzdělání, finanční gramotnost výhodou
• časovou flexibilitu
• předchozí zkušenosti z banky nebo pojišťovny
• skvělé komunikační dovednosti, výbornou úroveň slova i písma českého jazyka
• asertivitu, dravost, aktivní přístup, nadšení pro práci, profesionální vystupování
• pečlivost, odpovědnost a samostatnost
• přístup, že práce je Vaším posláním

My Vám nabízíme:
• vysoké finanční ohodnocení (50.000,- až 70.000,-)
• spolupráce na HPP a ŽL
• práce v moderních kancelářích po celé České republice – pobočky máme v Praze, Brně, Jihlavě,
Ostravě, Opavě a Hradci Králové
• možnost kariérního postupu, osobní kariérní růst je tak zaručen
• prostor pro seberealizaci – možnost uplatnění svých znalostí a nápadů
• práci v inspirativním a přátelském kolektivu
• tablet i k soukromým účelům

Společnost
FINKIS s.r.o.
Adresa
Masarykovo náměstí 52/33, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

FINKIS s.r.o., Markéta Lorencová
+420 778 723 287
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.