CertiCon je česká technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatické testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací, automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu, či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systému v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

V současné době máme více než 400 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě a Olomouci. Nabízíme práci v moderním prostředí. Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se.

Přidej se k nám a Makej v IT!

Tester - Automatizované testování

Pro našeho významného zákazníka z oblasti automotive, německou firmu vyrábějící řídicí jednotky do aut, pracujeme na vývoji SW pro diagnostiku vozidel. Jedná se o diagnostický software, který se používá v autorizovaných servisech významných brandů po celém světě. U nás v CertiConu se podílíme na vývoji všech částí tohoto komplikovaného diagnostického systému.

Náplň práce

Na projekty hledáme kolegu, jehož náplní práce bude automatizované testování a vývoj diagnostických procedur – tzv. authoring. Autoři se u nás zaměřují na analýzu a implementaci diagnostických procesů a realizují algoritmy vyhodnocující chování řídicí jednotky a hodnoty reportované senzory vozidla.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

  • Tvou primární náplní práce bude automatizované testování
  • Co se týče autorské stránky, budeš implementovat postupy a algoritmy pro diagnostiku v automobilovém průmyslu (OTX) a definovat a implementovat komunikační rozhraní řídicích jednotek vozidel (ODX)
  • Testovat a adaptovat produkt v reálném prostředí, SW a HW simulace

Požadavky

  • Znalost automatizovaného testování
  • Alespoň základní znalost obecných principů některého programovacího či skriptovacího jazyka (deklarace, proměnné, if/else, iterace), algoritimizace
  • Analytické myšlení a komunikační schopnosti
  • Angličtina alespoň na úrovni B2 – denní komunikace s anglicky mluvícím zákazníkem
  • Schopnost a ochota řešit komplexní problémy
  • Preciznost a smysl pro detail

Výhodou

  • Zkušenosti z oblasti automotive
  • Zkušenosti s verzovacími systémy (GIT, SVN) a bug-tracking systémy (JIRA)
  • Znalost XML
  • Znalost HW komunikace na transportní a síťové vrstvě (ISO/OSI model)
  • Znalost CAN sběrnice a protokolů
  • Zkušenosti s agilním vývojem

Co u nás najdeš?

  • Pracujeme na reálných projektech pro velké automobilky a vytváříme dlouhodobá globální řešení.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv.
  • Inspirativní skupinu energických lidí. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://www.makejvit.cz/#lide
  • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
U Prazdroje 2807/8, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.