FT makléřská, je pojišťovací makléř s působností v největší pojišťovací skupině v České republice. Na trhu působí od roku 2009 a nabízí komplexní služby v oblasti pojištění a risk managementu pro průmyslové i obchodní společnosti, podnikatele a jejich zaměstnance.

LIKVIDÁTOR POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ - ASISTENTKA SPOLEČNOSTI

Vaším úkolem bude:

  • likvidace pojistných událostí našich klientů
  • příprava podkladů pro pojistitele, komunikace s pojišťovnami
  • koordinace chodu recepce, vyřizování korespondence
  • příprava podkladů pro provize našich makléřů

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • uživatelská znalost PC, pokročilá znalost Microsoft Excel
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe v oboru pojišťovnictví, likvidace pojistných událostí výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • pozitivní přístup ke klientům
  • časová flexibilita
  • loajalita vůči zaměstnavateli
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • odborné zaškolení
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody - multisport karta, zvýhodněné zapůjčení firemního vozidla, zkrácená pracovní doba
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • smlouva na hlavní pracovní poměr

Společnost
FT makléřská, s.r.o.
Adresa
Brno – Lesná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel