Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu. Pro jednu z poboček firmy v ČR (Plzeňský / Liberecký / Pardubický kraj / Brno) hledáme vhodné kandidáty na pozici INDUSTRIAL ENGINEER.

Dále také hledáme seniorní kandidáty se zkušeností s vedením projektů pro automotive zákazníky.

Náplň práce:

  • účast na vývoji výrobních procesů pro jednotlivé díly
  • tvorba technologických pokynů pro výrobní a montážní procesy
  • zajištění načasování, nákladů a proveditelnosti podle časové osy projektu
  • spolupráce s projektovým týmem
  • proveditelnost, bezpečnost a kontrola kvality vyvíjeného procesu
  • výběr dodavatelů v koordinaci s oddělením nákupu

Požadavky:

  • SŠ/ VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • praxe v automotive prostředí min. 3 roky
  • zkušenost se zákazníkem VW či ŠKODA
  • anglický jazyk min. na úrovni B1
  • zodpovědnost, prezentační dovednosti, ochotu cestovat

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, po zapracování možnost HO, firemní dotované stravování, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění a další benefity
  • možnosti dalšího profesního růstu

Pokud Vás pozice zaujaly, zašlete prosím aktuální CV a ozveme se ohledně bližších informací a dalšího postupu. V případě dotazů kontaktujte Helenu Doubkovou na níže uvedených kontaktech.

Klíčová slova: projekty, industrial enginner, projektový manažer, projektový management, projektový vedoucí, project manager, program manager, programový manažer, vedení projektů, řízení projektů

Společnost
ALTRO Management Consultants s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ALTRO Management Consultants s.r.o., Helena Doubková
+420 777 837 230