Fidem, s.r.o. je moderní společnost, která dlouhodobě poskytuje služby z oblasti správy a údržby nemovitostí, facility servisu a komplexních úklidových služeb, zejména ve zdravotnických zařízeních, vzdělávacích ústavech, výrobních areálech a administrativních centrech. Společnost vznikla v roce 2012 jako “sesterská” společnost Clarima, s.r.o. za účelem zaměstnávání osob se sníženým pracovním uplatněním.

Provozní vedoucí úklidu BRNO A JIŽNÍ MORAVA

Rádi cestujete? Jste komunikativní? Máte organizační talent a jste profík v tom, co děláte?

Právě hledáme šikovného člověka, který si dokáže zorganizovat svůj diář, tak aby všechno stihl a v případě nečekané situace dokázal pružně zareagovat.

Rozšiřujeme náš tým o pozici „Provozní vedoucí úklidu“ pro oblast BRNA A JIŽNÍ MORAVY.

Uspěje ten, kdo dokáže:

  • přirozeně řídit, úkolovat a kontrolovat všechny své podřízené, odpovídat za provádění školení a dodržování BOZP.
  • že má zkušenosti v oblasti zásobování zakázky materiálem a prostředky a odpovědnost za jejich efektivní využití za správné uložení materiálu a prostředků.
  • spolupracovat s personálním oddělením – nástupy a výstupy zaměstnanců, podklady pro mzdy...
  • spolupracovat s finanční účtárnou – fakturace…
  • pravidelně hodnotit všechny své podřízené a motivovat je k vysokým pracovním výkonům a kvalitní práci.
  • jednat se zákazníky.

Ten kdo uspěje, bude moci:

  • pracovat na území Brna a Jižní Moravy na plný úvazek.
  • používat služební automobil, firemní telefon a PC i k soukr. účelům.
  • zdokonalovat se v oboru.

Pro výkon této činnosti budete nutně potřebovat:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi v řízení kolektivu
  • ŘP sk. B s praxí
  • Znalost MS OFFICE
  • Čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

Budete mít na starosti přidělené zakázky v Brně a na Jižní Moravě a zaměstnance, kteří na těchto zakázkách pracují. Výsledkem Vaší práce bude spokojený klient, vedoucí a v neposlední řadě úklidový pracovník, který bude na zakázce pracovat. Jestliže si dokážete sami sebe představit na této pozici, máte rádi, když jsou věci dotažené do konce a můžete se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná vy, kdo v brzké době posílí náš tým.

Pracovní doba: Flexibilní – 40 - ti hodinový úvazek, HPP na dobu určitou s výhledem na dobu neurčitou.

Odměna: od 25.000,- Kč/měsíčně + odměny.

Nástup: Dle dohody, nejpozději od 1. 4. 2021.

Podmínky: Praxe na podobné nebo stejné pozici v oblasti úklidových a facility služeb je Vaší velkou výhodou! Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslaný profesní životopis!

Společnost
FIDEM, s.r.o.
Adresa
Okružní 834/29a, Brno – Lesná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Služby, Zákaznický servis, Vedoucí/manažer týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.