SERVISNÍ TECHNIK OHÝBAČEK A ŘEZACÍCH CENTER BLM Group

Hledáme šikovné, technicky zdatné kolegy do našeho servisního týmu.

Jsme součástí skupiny BLM Group, která je jedničkou na trhu v prodeji a servisu CNC strojů pro zpracování trubek, profilů a plechů.

Požadujeme:

  • předchozí praxi s CNC stroji
  • technické vzdělání (strojní, elektro)
  • pokročilou znalost anglického nebo italského jazyka (je třeba konzultovat technické problémy s podporou v Itálii)
  • technické a analytické myšlení pro důkladnou diagnostiku závad
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost

Nabízíme Vám:

  • trvalý pracovní poměr u leadera na trhu s CNC stroji
  • práci se špičkovými CNC technologiemi na zpracování trubek a drátů
  • vstupní zaškolení, kontinuální vzdělávání
  • pestrou pracovní náplň
  • pružnou pracovní dobu (volné víkendy)
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní mzdu
  • nadstandardní diety
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • notebook
  • mobilní telefon
  • přátelskou atmosféru na pracovišti
  • firemní akce
  • …a další výhody

Vaší pracovní náplní bude:

  • kompletní servis námi prodaných strojů po celé ČR (většinou samostatně, v případě potřeby v týmu)
  • instalace nových strojů a zařízení
  • zaškolování obsluhy u našich klientů i v centrále
  • pravidelná školení ve výrobním závodě, průběžná online školení
  • spolupráce s kolegy

Společnost
R.D.I. společnost s ručením omezeným
Adresa
Česká republika
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Italština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Služby, Strojírenství, Řemeslné a manuální práce, Operátor CNC strojů, Seřizovač/programátor CNC strojů, Technik ve strojírenství, Mechanik, Obráběč kovů, Elektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

R.D.I. společnost s ručením omezeným, Věra Šustrová
tel. 722 500 225