Česká společnost PILOUS-pásové pily je výrobce průmyslových pásových pil na kov i dřevo a patří mezi největší světové výrobce. Naše produkty exportujeme do vice než 60 zemí.
Více informací o firmě na www.pilous.cz.

konstruktér senior

Náplň práce

- práce v 3D CAD programu Solidworks

- konstrukce nových dílů z plechu, odlitků, svařenců

- konstrukce nových sestav, celků a strojů

- změnová řízení

- úzká spolupráce s montáží

Požadujeme:

- VŠ vzdělání strojního zaměření

- praxe na obdobné pozici nutná

- znalost 3D CAD Solidworks, popř. jiného CAD systému

- znalost práce na PC, výborná znalost čtení výkresové dokumentace

- odpovědnost, samostatnost, kreativita

Nabízíme:

- zázemí stabilní a zavedené společnosti

- příjemné pracovní prostředí

- pestrá pracovní náplň, včetně návrhu a konstrukce celých strojů

- zajímavé platové podmínky

- příspěvek zaměstnavatele na stravování

- nadstandardní individuální přístup

Nástup možný ihned.
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Janečka, tel. 517 577 940

Společnost
PILOUS-pásové pily, spol. s r.o.
Adresa
Železná 648/9, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Strojní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.