Zastav se na kávu a odejdi s novou prací

Středa 27. ledna 2021
9 - 17 hodin
Recepce Foxconn Kutná Hora

Využijte tuto výjimečnou příležitost a přijďte se kdykoliv během dne zeptat na možnosti získání práce ve Foxconnu v Kutné Hoře.

Pohovoříme si Vámi o Vašich pracovních předpokladech a představách o novém zaměstnání, představíme Vám naše aktuálně otevřené pozice.

A pokud s sebou budete mít profesní životopis, může Vám rovnou domluvit pohovor s vedoucím, který hledá do svého týmu nové tváře!

Jaké obsazujeme pozice?

Aktuálně obsazujeme pozice ve výrobě a skladu - Operátor testování, Skladník, balení a vychystávání materiálu...

Máme ale i volné technické pozice a spoustu dalších...

A co nabízíme?

  • Dáme Vám vše potřebné k tomu, abyste se mohl/a u nás rozvíjet. I naši group leadeři vyrostli z operátorů.
  • Práci Vám usnadní naše nové technologické vychytávky, díky kterým se do práce budete těšit.
  • Ušetříme Vám čas strávený za sporákem; v naší jídelně si můžete vybrat zhruba z deseti možných obědů a večeří za zvýhodněnou cenu.
  • U nás si díky směnnému kalendáři můžete svůj volný čas rozvrhnout na půl roku dopředu a tím získat možnost naplánovat dovolenou se svou rodinou a třeba i nakoupit výhodně letenky s předstihem.
  • Sportovci jistě ocení možnost bezplatné návštěvy našeho vybaveného fitka. V létě si navíc po práci můžete s kolegy jít zahrát různé míčové hry na venkovní hřiště v areálu Foxconnu.
  • Energii můžete načerpat během pěti týdnů dovolené.


A spoustu dalších, o kterých si můžeme říct osobně.

Budeme se těšit!

U nás v kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den. Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu. Letos jsme spolufinancovali nové osvětlení na náměstí, nabízíme pravidelné stáže a praxe pro studenty středních škol a zorganizovali jsme již šestý ročník oblíbeného Foxfestivalu.

-------------------------------


Informace o pozici

Společnost
Foxconn Group
Address
Kutná Hora – Karlov
Required education: Basic
Benefits: Contributions to the pension / life insurance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Company catering, Cafeteria
Listed in: Skilled and manual labour, Manufacturing and industry
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Also suitable for graduates.