RE/MAX je silnou značkou na trhu realit v celosvětovém měřítku. V České republice funguje síť nezávisle vlastněných realitních kanceláří na principu franšízingu již od roku 2005.

RE/MAX - REALITNÍ MAKLÉŘ/KA pro PLZEŇ a okolí

Co Vám můžeme nabídnout:

* Sdílenou databázi nemovitostí v celé síti RE/MAX - referenční obchodování
* Marketingovou podporu, pravidelné reklamní kampaně, vlastní časopis
* Motivační provizní systém – od 51% závisí jen na Vašem nasazení, kolik budete vydělávat
* Profesionální vzdělávací programy až po certifikaci ISO
* Jistotu zavedené stabilní společnosti
* Časovou flexibilitu a podnikatelskou nezávislost
* Firemní strategii založenou na vysokých etických standardech
* Výhodný leasing osobních automobilů (po 6 měsících působení v síti)
* Další výhody vyplývající z působení v síti RE/MAX

Co Vás čeká:

* Samostatné vyhledávání obchodních příležitostí (akvizice)
* Komunikace s klienty ve věci prodeje, koupě a pronájmu nemovitosti
* Kompletní zpracovávání zakázky od A-Z
* Příprava a zpracování nabídek pro realitní trh
* Zajištění a vedení prohlídek, jednání s klienty
* Příprava podkladů pro prodej, komunikace s advokátní kanceláří
* Práce s klientskými databázemi - nabídka-poptávka

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Hledáme pracovně i lidsky vyzrálé osobnosti s pozitivním přístupem k životu, motivované a disciplinované.
Nabízená pozice není vhodná pro nesamostatné zaměstnanecké typy. Nabízíme podnikání pod silnou značkou na trhu realit. RE/MAX nebude Váš zaměstnavatel, ale partner v podnikání.

Proškolení zajistíme prostřednictvím RE/MAX Akademie v Praze včetně státní zkoušky požadované zákonem č.39/2020 Sb.

Požadujeme:

* Podmínky dle zákona o realitním zprostředkování - min. SŠ vzdělání ukončené maturitou + praxe nebo státní zkouška
* Práci na ŽL (nejedná se o pracovní poměr) - vázaná živnost
* Vysokou pracovní motivaci, zodpovědnost, samostatnost
* Vstřícný přístup k potřebám klientů
* Výborné vyjednávací schopnosti
* Příjemný vzhled a kultivovaný projev
* Ochotu se dále vzdělávat
* Trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, ŘP sk.B
* Zkušenosti s obchodní činností výhodou

Těšíme se na Vás a držíme palce v zahájení Vaší nové kariéry
RE/MAX InterCora

Společnost
InterCora Reality s.r.o.
Adresa
Lochotínská 1108/18, Plzeň – Severní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

RE/MAX InterCora (InterCora Reality s.r.o.), Bc. Lucie Doubravová
606 033 833
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.