Do našeho týmu hledáme schopného manažera s technickým přehledem, který je schopen vést tým odborníků, delegovat jednotlivé úkoly a kontrolovat jejich plnění. Bude oporou jednotlivým pracovníkům v týmu jak při řešení jednotlivých úkolů, tak při prezentaci či obhajobě jednotlivých projekčních či konstrukčních řešení obchodnímu týmu, výrobě nebo koncovému zákazníkovi.

Projekčně konstrukční kancelář je rozdělena na tři úseky, které mají své tým lídry a budou Vašimi hlavními partnery.

Náplň práce:

- Vedení tří samostatných projekčně konstrukčních úseků.

- Zodpovědnost za produktivitu a efektivnost daného týmu a termínové plnění stanovených úkolů.

- Zodpovědnost za navrhování prémiového ohodnocení daného týmu.

- Dohled nad navrhovanými technickými řešeními.

- Kontrola výkresové dokumentace.

- Úzká spolupráce s vedoucím obchodního oddělení při stanovování priorit a plánu činností projekčně konstrukčního oddělení.

- Úzká spolupráce s vedoucím výroby z hlediska předávání jednotlivých projektů do výroby a řešení jednotlivých nuancí výroby.

- Účast na zpracování poptávek, nabídek, komunikace se zákazníky.

- Účast na vypracování cenových kalkulací realizačních projektů a zpracování nabídek, zejména z hlediska definice rozsahu a nákladovosti konstrukčních prací.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Vysokoškolské vzdělání technického směru.

- Zkušenosti s vedením technického týmu velkou výhodou.

- Prokazatelné zkušenosti z oblasti projektového řízení. Minimálně 5 let praxe v oblasti vedení nebo realizace projektů.

- Orientace ve výkresové dokumentaci.

- Odolnost proti stresovým situacím.

- Odpovědnost, dochvilnost, asertivita, schopnost vést technická jednání a porady.

- Anglický jazyk na komunikační úrovni.

- Ochota cestovat a účastnit se služebních cest.

- Znalost práce v 3D modelářském programu (zejména z důvodu určení časové náročnosti delegovaných úkolů).

- Znalost jednotlivých nástrojů Microsoft Office (Excel, Word, Power Point, Outlook, Microsoft Project).

- Řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou bude, pokud budete umět

- Uživatelská znalost práce v informačním systému (Helios výhodou).

Co vám můžeme nabídnout

- Práci v týmovém kolektivu, kde nejsou podstatné reporty, ale výsledky a řešení problémů.

- Účast na velmi zajímavých projektech. Spolupráce s firmami a jejich pracovníky, kteří jsou špičkou ve svém oboru.

- Zajímavé platové ohodnocení (dle zkušeností a vzájemné dohody).

- Zajímavý prémiový systém (měsíční prémie, cílové prémie dle výsledků jednotlivých projektů,…).

- Dotovaný systém výuky jazyků. Pravidelná školení vedoucí k rozvoji osobních schopností.

- Týden dovolené navíc, stravenky.

- Služební telefon i k soukromým účelům.

- K dispozici služební vozidlo i pro soukromé účely.

- Místo výkonu práce v Ostravě - Vítkovicích

Společnost
KOMA - Industry s.r.o.
Adresa
Ruská 514/41, Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Ruština (Mírně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Projektant, Konstruktér, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel