Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu akreditovanému zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR.

Pro společný projekt Centra duševního zdraví pro Prahu 9, na němž spolupracuje PN Bohnice a Fokus Praha, přijme PN Bohnice klinického psychologa. Centrum duševního zdraví poskytuje komplexní individualizovanou péči nemocným se závažnými duševními poruchami, a to v jejich přirozeném prostředí. Jedná se především o nemocné s psychotickými, afektivními a dalšími vážnými duševními poruchami, kteří žijí ve spádové oblasti CDZ, tj. v Praze 9. Cílem péče je zvýšit kvalitu života nemocných, udržet je dlouhodobě v přirozené komunitě a snížit počet dní hospitalizace. Péči zajišťuje multidisciplinární tým, složený z psychiatra, psychologa, psychiatrických sester, sociálních pracovníků a pracovníka s vlastní zkušeností s duševním onemocněním. V CDZ je poskytována péče psychiatrická, psychologická a psychosociální, a to ambulantní formou v prostorách CDZ nebo jako terénní péče v regionu.

V rámci vytváření týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici:

KLINICKÝ PSYCHOLOG - CDZ PRAHA 9

Náplň práce:

Činnost klinického psychologa:

  • Vedení ambulance (psychoterapie individuální, rodinná, skupinová, psychodiagnostika, poradenství, edukace)
  • Spolupráce v multidisciplinárním týmu
  • Práce v terénu
  • Spolupráce s odborníky v péči o duševní zdraví v regionu

Požadavky:

  • VŠ vzdělání psychologie a specializační zkouška v oboru klinická psychologie
  • Ukončený psychoterapeutický výcvik (prezenční i supervizní část)
  • Je možné přijmout i uchazeče, který výše uvedené podmínky splní v dohledné době
  • Zájem o práci s klienty vážně duševně nemocnými a jejich rodinami
  • Znalost práce s MS Office na uživatelské úrovni
  • Morální bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Práci v CDZ Praha 9 na poloviční a vyšší úvazek. V případě zájmu o vyšší úvazek, možnost kombinace práce v Psychiatrické nemocnici Bohnice i na jiném pracovišti
  • Tvořivou práci v novém kolektivu a podílení se na budování nové služby
  • Finanční podmínky odpovídající náročnosti vzdělání a situaci na trhu práce v kombinaci s níže uvedenými benefity

Celá škála zaměstnaneckých benefitů

  • 6 týdnů dovolené, 2 dny sick days
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Stravenky ve výši 80 Kč za směnu
  • MultiSport Karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace ve vlastním zařízení (Jizerské hory)
  • Možnost sportovního vyžití v areálu

Nástupní termín – dle dohody

V případě doplňujících dotazů nás můžete kontaktovat na:

Mgr. Daniel Krejcar

vedoucí klinický psycholog

e-mail: daniel.krejcar(zav.)bohnice.cz

Společnost
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Adresa
Lovosická 440/40, Praha – Střížkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Psychiatrická nemocnice Bohnice, Daniel Machocký
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.