Photon Energy NV je globální společnost poskytující řešení a služby pro solární elektrárny se sídlem v Nizozemsku, působící v Evropě a Austrálii. Tým společnosti Photon Energy má prokazatelné zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M.
Photon Energy byla založena v roce 2008 v Praze. Dnešní sídlo společnosti je Amsterdam, další kanceláře máme v České republice, na Slovensku, v Mad'arsku, Rumunsku, Švýcarsku a v Austrálii. Akcie Photon Energy N.V. jsou kótované ve Free Market na Pražské burze a na trhu NewConnect Varšavské burzy.

SENIOR ÚČETNÍ s AJ

Náplň práce

  • Denní účtování vybraných společností v rámci skupiny Photon Energy: rekonciliace bankovních výpisů, účtování přijatých faktur, odsouhlasení sald pohledávek a závazků, účtování dlouhodobého majetku, účtování mezd, výpomoc se zpracováním a příprava DPH přiznání
  • Odpovědnost za měsíční a roční účetní závěrku vybraných společností – kontrola sald, zabezpečení kompletnosti závěrkových operací (odpisy, přecenění, dohady, rezervy, atd.), celková kontrola reportovaných výkazů, dokumentace rozvahových a výsledovkových položek, objasňování rozdílů ve vnitropodnikových vztazích, příprava ročních finančních výkazů a příloh k účetní závěrce
  • Každodenní spolupráce s vedoucí oddělení a ostatními kolegy v oddělení, spolupráce s externími daňovými poradci a auditory
  • Účtování v účetním systému Netsuite
  • Ostatní úlohy spojené s účetnictvím a administrativou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání s praktickou zkušeností na pozici účetní 2-3 roky nebo Bakalářský titul nebo Magisterský titul v oblasti účetnictví, plus praxe 2 roky ideálně v mezinárodním prostředí jako účetní
  • Analytické schopnosti, logické myšlení
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Svědomitost, spolehlivost, schopnost pracovat s detailními informacemi, odolnost vůči stresu
  • Znalost angličtiny podmínkou
  • Vynikající znalost MS Office - Excel
  • Znalost účetního programu Netsuite je výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní dynamické zahraniční společnosti sídlící v atraktivní lokalitě Prahy - Karlín
  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí, příjemném a přátelském kolektivu
  • Ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborná a jazyková školení
  • Notebook a mobilní telefon
  • Firemní akce
  • Práci v širším centru Prahy
  • MultiSport karta a další benefity

Společnost
Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Fakturantka, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.