Jsme výhradně český výrobce zemědělské techniky specializující se na stroje pro zpracování půdy, setí, hnojení a mulčování. Naše stroje jezdí téměř po celém světě. Rychle se rozrůstáme, a proto sháníme nové posily do našeho týmu.

Tester/testerka informačního systému a webových aplikací

Co vás čeká?

- funkční i UI testování

- komunikace s dodavateli SW

- práce s SQL dotazy

- testování aplikací a komunikace s klíčovými uživateli

- pravidelná údržba současných aplikací

- spolupráce na vytváření dokumentace a manuálů

- podpora uživatelů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít...

- zkušenosti v oblasti IT

- analytické myšlení

- uživatelské znalosti MS Office

- anglický jazyk (úroveň B2)

Výhodou bude, pokud budete mít...

- znalost Helios Green nebo jiného ERP sytému

- znalost JIRA a Confluence

- základy SQL

- znalost XML, HTML, CSS, JavaScript

- znalosti jiných jazyků (NJ, PL, FR, RU)

Co vám můžeme nabídnout?

- zajímavou a dobře ohodnocenou práci, ve které se nebudete nudit

- přátelský kolektiv

- flexibilní pracovní dobu

- možnost se kariérně a profesně rozvíjet v rámci celé společnosti

- firemní akce a teambuildingy

- 5 týdnů dovolené a stravenky

- 2 dny na zotavenou

Kdy můžete nastoupit: ihned

Společnost
BEDNAR FMT s.r.o.
Adresa
Lohenická 607, Praha – Vinoř
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BEDNAR FMT s.r.o., Jitka Nýdrlová