proFem o.p.s. - organizace s více než 25 letou tradicí, poskytujeme bezplatné právní a sociální poradenství obětem domácího a sexuálního násilí a obětem trestných činů
www.profem.cz

Právnička/Právník

Vzhledem k náplni práce a cílové skupině na pozici preferujeme ženu.

Náplň práce

  • poskytování komplexní právní podpory organizaci
  • poskytování právních konzultací klientům/klientkám
  • legislativní lobbing
  • zpracování právních textů v oblasti domácího násilí a násilí na ženách
  • spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi
  • spolupráce a odborná garance při podávání žádostí o dotace
  • lektorování
  • místo pracoviště: Praha

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání v oboru práva
  • praxi v poskytování právní pomoci
  • ochotu k práci s lidmi v náročné životní situaci
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, logické uvažování
  • vynikající pravopis a stylistiku
  • zkušenost s problematikou domácího a sexuálního násilí výhodou
  • zkušenost s prací v NNO výhodou
  • pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem

Osobnostní předpoklady

  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • schopnost sebeřízení
  • sociální cítění, empatie
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • spolehlivost a pečlivost
  • ochota stále se učit a pracovat na osobním i profesním rozvoji

Nabízíme

  • zajímavou a smysluplnou práci v NNO s 25-ti letou historií
  • spolupráce na mezinárodních projektech
  • možnost podílet se na legislativních změnách
  • spolupráce s advokáty a právníky organizace
  • supervize
  • podporu při dalším vzdělávání
  • přátelskou atmosféru
  • možnost home office, sick days
  • nástup ihned, případně dle dohody, úvazek 0,75 – 1,0

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám, prosím, co nejdříve svůj životopis a motivační dopis. Pokud nezašlete motivační dopis, nebudeme na vaši reakci odpovídat.

Společnost
proFem - Konzultační středisko pro ženské projekty, o.p.s.
Adresa
V luhu 715/6, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

proFem- centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s.
V luhu 715/6, 140 00 Praha 4 – Nusle, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.