Mezinárodní silná stavební společnost, jež je součástí nadnárodní skupiny VINCI CONSTRUCTION, hledá vhodného kandidáta/ku na pozici

ASISTENT/KA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

Požadujeme:

  • Vzdělání středoškolské (i absolvent), ekonomický směr výhodou
  • Základní finanční a ekonomické znalosti
  • Základní znalosti personální agendy
  • Základní znalosti účetnictví
  • Velmi dobrou znalost PC (MS Office)
  • Velmi dobré komunikační a analytické dovednosti
  • Schopnost zvládat pracovní úkoly pod časovým tlakem
  • Ochotu učit se, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, svědomitost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • Vedení personální agendy (docházka, cestovní příkazy atd.)
  • Vedení agendy týkající se služebních aut, platebních karet CCS, vyúčtování hovorného, objednávání obědů
  • Vedení a účtování pokladny (Kč, EUR)
  • Pomocné administrativní práce
  • Kontrola a zavedení dodavatelských faktur
  • Po zapracování také účtování dodavatelských faktur

Nabízíme:

  • Zázemí a podporu stabilní společnosti působící na trhu již od roku 1991
  • Možnost zaučení, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Zajímavou, zodpovědnou práci s využitím všech svých možností a znalostí
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici
  • Firemní notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Zaměstnanecké výhody (flexibilní pracovní doba, pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost stravování v sídle firmy, firemní akce, možnost občasné práce z domu, možnost podílet se na zaměstnaneckých akciových fondech)

Nástup:

  • Nástup možný ihned
  • Práce na plný úvazek 40 hodin týdně včetně přestávky
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práce je vhodná pro absolventy

Místo práce:

  • Brno, Vídeňská 206/108

Jiné sdělení:

  • Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v ČJ

Společnost
ARKO TECHNOLOGY, a.s.
Adresa
Vídeňská 206/108, Brno – Přízřenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Mzdová účetní, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.