KES - kabelové a elektrické systémy, spol. s r.o.
Popinecká 983/30
739 32 Vratimov 1

www.kes.cz

Účetní junior

Pracovní náplň:

• Účtování materiálových faktur přijatých

• Vystavení a účtování materiálových a režijních faktur vydaných

• Kontrola saldokont pohledávek a závazků

• Evidence, zpracování a účtování dodavatelských a odběratelských reklamací

• Materiálová závěrka v systému INFOR

• Kontrola, párování příjemek

• Inventarizace přidělených účtů hlavní knihy

• INTRASTAT

Co požadujeme:

SŠ/VŠ – ekonomického směru, účetnictví
Orientaci v platné daňové a účetní legislativě
Silné analytické myšlení, proaktivní přístup, orientaci na výsledek
Flexibilitu, týmového ducha
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Znalost MS Excel na pokročilé úrovni, znalost SAP výhodou

Co můžete získat:

Práci na hlavní pracovní poměr
Zaškolení zkušenými zaměstnanci
Benefity formou "Kafeterie"
13. a 14. mzdu
Bezúročnou půjčku
5 dnů sick days
Jazykové kurzy na pracovišti
Dotované závodní stravování
a další

Adresa
Popinecká 983/30, Vratimov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Výroba a průmysl, Ekonom, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní, Účetní metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel