Firma SCHULTE byla založena před více než 45 lety v Německu a za tuto dobu se stala v Evropě synonymem pro nejúčinnější topné systémy pro halové objekty. Schulte TZB navazuje na tuto tradici a rozšiřuje rozsah činností na komplexní realizaci souborů TZB včetně před projektové přípravy a záručního i pozáručního servisu.

Schulte TZB se tak stává dlouhodobým partnerem specialistů TZB, generálních dodavatelů staveb, developerů, koncových zákazníků a uživatelů. Cílem naší společnosti je efektivní a ekonomicky výhodný projekt navržený s ohledem na ochranu životního prostředí. S tím je spojena pečlivá příprava projektu, hledání nejlepších dostupných řešení a maximální spokojenost zákazníka, nejenom při realizaci díla, ale také po celou dobu jeho užívání.

Projektant vzduchotechniky/ vytápění/ chlazení

Rádi projektujete? Máte zkušenost s TZB oblastí? Umíte dotahovat věci do konce? Chcete pracovat v mladém a dynamickém týmu? Tak hledáme právě vás!

Úspěšná česká společnost Schulte TZB, s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1998 v oboru projekce, dodávky a servis technického zařízení budov, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Projektant vzduchotechniky/ chlazení/ vytápění.

Náplň práce:

DDo našeho týmu hledáme nového kolegu/ kolegyni, která bude mít na starosti návrhování systémů a tvorbu projektů TZB. Na této pozici budete nejenom projektovat, ale i komunikovat a koordinovat nové projekty v rámci projekčního týmu. Do vaší kompetence bude patřit i zpracování technických podkladů pro obchodní poptávky, nabídky a cenové kalkulace. Dále budete moci i spolupracovat s realizačním týmem v rámci výstavby projektu a navrhovat technické a technologické optimalizace projekčních řešení. Nemáte ještě s touto oblastí dostatek zkušeností? Nevadí, rádi vás naučíme, co budete potřebovat vědět!

- minimální vzdělání: středoškolské, obor TZB

- minimální praxe: 1 rok v oboru TZB, vhodné i pro absolventy

- zkušenosti se samostatným zpracováváním projektů

- pokročilá znalost BIM- REVIT, nebo Autocad

- praktická znalost MS Office

- schopnost týmové práce

- technické myšlení a kreativita

- aktivní zapojení se do projektů a ochotu vzdělávat se

- znalost AJ výhodou

Nabízíme:

- zajímavou a odpovědnou práci v přátelském, mladém a dynamickém kolektivu - nadprůměrné mzdové podmínky

- zázemí prosperující společnosti

- pružnou pracovní dobu

- zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta, možnost dalšího vzdělávání)

- možnost získání spousty zkušeností a příslib kariérního růstu

- smlouvu na dobu neurčitou

Společnost
Schulte TZB, s.r.o.
Adresa
Obchodní 101, Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Schulte TZB, s.r.o., Kristýna Patenidisová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.