Dceřiná společnost švýcarského koncernu KARDEX REMSTAR, celosvětového leadera v oblasti výroby automatizovaných skladovacích systémů hledá kandidáta na hlavní pracovní poměr na pozici MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR PRO "Eastern Europe".

Náplň práce:

  • Rozvíjení místní digitální marketingové kampaně a přizpůsobování globální kampaně pro místní trh (prostřednictvím Hubspot)
  • Provádění kampaní za účelem získávání potenciálních zákazníků a růstu podnikání
  • Spravování webové stránky a účtů sociálních médií. (např. Vstupní stránky, příspěvky, příběhy zákazníků)
  • Vytváření dobrého a relevantního místního psaného obsahu pro místní platformy digitálního marketingu
  • Správa externích reklam Google, Search Marketing a LinkedIn
  • Plánování a provádění webinářů (prostřednictvím GoToWebinar) a virtuálních událostí
  • Partnerství s místními digitálními médii (média třetích stran, média pro podnikání a průmysl)
  • Reporting KPI ukazatelů a následná příprava akčních plánů/příprava marketingových plánů
  • Zodpovědnost za konference / veletrhy/překlady
  • Pozice je podřízená Marketing Manager UK - spolupráce s kolegy UK/CZ/PL/NORDICS

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru marketingu nebo managementu/ekonomomie
  • Prokazatelné pracovní zkušenosti jako marketingový koordinátor/specialista
  • Min. 5 let odborných zkušeností v oblasti marketingu a komunikace
  • Zkušenosti v oblasti digitálních kampaní, vytváření obsahu, správy událostí, podpory prodeje-preferováno pozadí B2B nebo intralogistika
  • Zkušenosti se správou marketingových dat a dobrá znalost marketingové automatizace(Salesforce)
  • Aktivní osobní profil a značné praktické zkušenosti na sociálních sítích, zejména LinkedIn
  • Orientace na zákazníka, konzultativní přístup
  • Samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se nové věci, výborné vyjednávací schopnosti
  • Znalost AJ/ČJ (slovem i písmem), výhodou znalost polštiny
  • Cestování mezi regiony CZ/PL/UK -1-2x za měsíc

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta 60.000,- Kč.
  • Pozice je umístěna : CZ/Ostrava - možno čerpat Home office 2 dny v týdnu/Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Školení v ČR a v zahraničí
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu rádi o Vás uslyšíme. Zašlete nám prosím strukturovaný životopis v angličtině.

Společnost
KARDEX s.r.o.
Adresa
Poděbradova 2738/16, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Polština (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Marketingový ředitel/manažer, Direct Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KARDEX s.r.o., Nikol Knybel