Pro našeho významného klienta LENIA INDUS GROUP, který má více než 25 let zkušeností s komplexním řešením v oblasti integrovaných bezpečnostních systémů po celé České republice, hledáme posilu do týmu montážního oddělení.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

· Montážní činnost a oživování systémů. Práce s kamerovými a zabezpečovacími systémy.

· Komunikace se zákazníkem a řešení technických problémů přímo v terénu.

· Reporting nadřízenému, odevzdávání dokumentace.

· Školení zákazníků pro obsluhu systémů.

· Další úkoly zadané výrobním ředitelem nebo ředitelem společnosti.

NABÍZÍME:

· Platové ohodnocení 25 000 Kč + proplacené přesčasy a další prémie.

· Práce v týmu dvou lidí.

· Získání zkušeností s inovacemi a moderními technologiemi v rámci bezpečnostních systémů. Zvyšování a prohlubování kvalifikace na náklady zaměstnavatele.

· Zázemí ve stabilní společnosti, kterou současná ekonomická situace neohrozila.

· Respektujeme individuální potřeby. Naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.

· Kvalitní pracovní nástroje a vybavení.

· 4 týdny dovolené.

· Stravovací karta.

POŽADUJEME:

· Zodpovědnost za odborné provádění montáží, s cílem dodržovat standardy dané společnosti.

· Vyučený elektrikář s vyhl. 50/78 Sb. min §5.

· Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

· Aktivní přístup k práci a manuální zručnost.

· Samostatnost a vstřícná komunikace s klienty.

· Ochotu intenzivně pracovat na sebevzdělávání a nebát se nových systémů a softwarů.

· Výhodou je vzdělání v oboru elektrotechniky. Žádoucí je zkušenost na podobné pozici!

Výběr nového kolegy/kolegyně byl svěřen personální společnosti Lidé a Příležitosti s.r.o. Rozumí lidem, spolupracuje se seriózními zaměstnavateli a pomůže Vám najít tu správnou PŘÍLEŽITOST pro Vás.

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis, budeme se na něj těšit. Buďte také s námi ve spojení na našem FB. Zde se dozvíte o volných pozicích dřív než na inzertních portálech: https://www.facebook.com/Lide-a-prilezitosti-365984056914140

Společnost
Lidé a Příležitosti s.r.o.
Adresa
Ostroměř
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Elektrikář, Elektromontér, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.