DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

LÉKÁRNÍK/LÉKÁRNICE 20-30hod/týdně VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici

LÉKÁRNÍK/LÉKÁRNICE 20-30hod/týdně

Vhodné pro absolventy

NÁPLŇ PRÁCE

  • Budete poskytovat poradenství a konzultační činnost pro pacienty lékárny a budovat dlouhodobé vztahy s pacienty, včetně výdeje léků na lékařský předpis, prodej léků, apod.
  • Budete se věnovat denním operativním činnostem spojeným s běžným provozem lékárny a budete se věnovat administrativě, která s tím souvisí (např. příprava léků, práce na PC s informačním systémem, přehled o skladové evidenci, spolupráce při objednávání léků a spolupráce s farmaceutickými společnostmi)

NABÍZÍME

  • Férové mzdové ohodnocení a pohyblivou část mzdy, kterou přímo ovlivníte vaším výkonem
  • Týden placeného volna navíc, nad rámec 4 týdenní dovolené
  • Stravenky 100 Kč/den
  • Výrazné slevy na sortiment lékárny a Teta drogerií
  • Úhrada příspěvků do ČLnK a podpora kontinuálního vzdělávání v rámci ČLnK
  • Osobní přístup, příjemný pracovní kolektiv
  • Pracovní obuv a oděvy
  • Příspěvek na dopravu
  • Zázemí stabilní, ryze české firmy
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou hned od začátku

POŽADUJEME

  • Vysokoškolské vzdělání a odborná způsobilost v oboru farmacie
  • Pozitivní přístup k pacientům
  • Příjemné vystupování a profesionalitu
  • Vítáme také absolventy !!!

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Farmacie, Lékárenský laborant, Lékárník, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DRILL Business Services, Markéta Tesařová
725 590 604
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.