Co vás čeká
- vývoj aplikací pro nově vyvíjený hardware
- zajímavá práce na nových projektech
- analýza zadání a návrh celé nebo dílčí architektury
- spolupráce v malém týmu nebo samostatná činnost na projektu

Požadované znalosti
- znalost programování embedded systémů v C
- znalost designu FW mikrokontrolerů
- znalost AJ minimálně na úrovni čtení dokumentace

Výhodou bude

- zkušenost s mikrořadiči ARM Cortex-Mx fy STMicroelectronics
- zkušenost s periferiemi či sběrnicemi jako UART, I2C, GPIO, USB, CAN atd.
- znalost síťových protokolů UDP, TCP/IP + programování aplikací, které je používají
- zkušenosti nástroji pro správu verzí (SVN, GIT)
- zkušenosti s vývojem SW podle normy EN 50657

Co vám můžeme nabídnout

- perspektivní dlouhodobou spolupráci,
- zajímavé platové ohodnocení,
- pružnou pracovní dobu,
- 5 týdnů dovolené,
- 3 plně hrazené sickdays,
- stravenky,
- nápoje a ovoce na pracovišti
- příspěvky na sportovní a kulturní aktivity (Multisport karta),
- jazykové kurzy na pracovišti
- možnost home office
- možnost dalšího osobního rozvoje

Společnost
AMiT, spol. s r.o.
Adresa
Naskové 1100/3, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.