ČR - Česká správa sociálního zabezpečení, Křížová 25, 225 08 Praha 5

Právník/právnička oddělení právní služby a správy smluv

Náplň práce:

Připomínkování a tvorba převážně soukromoprávních smluv (zejm. smlouvy o dílo, kupní smlouvy, licenční smlouvy, smlouvy z oblasti práva nemovitostí, práva IT, atd.); zastupování ČSSZ u soudu, případně v mimosoudních jednáních; zpracovávání právních stanovisek a poskytování právních konzultací v rámci ČSSZ (v kterékoli právní oblasti); posuzování návrhů právních předpisů v připomínkovém řízení.

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo na právnické fakultě v ČR,
- orientace v právních předpisech ČR,
- uživatelská znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- dobré komunikační schopnosti,
- odolnost vůči stresu, pečlivost, schopnost stálého sebevzdělávání.

Nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci ve významné instituci ČR,
- platové zařazení ve 13. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
- plný, případně zkrácený úvazek , částečně možnost práce z domova; pružnou pracovní dobu,
- možnost dalšího vzdělávání – odborná školení,
- zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 dnů indispozičního volna/sick days, 5 týdnů dovolené, stravování v objektu zaměstnavatele, pro mimopražské ubytování na ubytovně v areálu úřadu),
- možnost využití dětské skupiny v sídle PSSZ, Praha 8, Trojská 1997/13a.

Nástup možný dle dohody.

Nabídky zasílejte včetně motivačního dopisu.

Společnost
Česká správa sociálního zabezpečení
Adresa
Křížová 1292/25, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ, Magdalena Plecháčková
KŘÍŽOVÁ 25, 22508 Praha 5, Česká republika
257 062 824