GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Junior účetní s AJ

Pro našeho klienta hledáme kandidáta/ku na pozici Junior Accountant s AJ.

Jde o pozici na DPČ s pracovní smlouvou na 1 rok s možností prodloužení.

V případě Vašeho zájmu, prosím, reagujte na tento inzerát, a my Vás budeme kontaktovat.

Náplň práce:

  • účtování bankovních výpisů
  • účtování přijatých faktur
  • zpracování pokladních doklad
  • účtování dalších operací pod dohledem hlavní účetní
  • účast na zpracování měsíční závěrky
  • podpora finančního oddělení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • pokročilá znalost AJ
  • alespoň základní znalost účetní a daňové problematiky
  • analytické myšlení, samostatnost a spolehlivost
  • proaktivní přístup a flexibilitu
  • dobrou znalost MS Excel, MS Word
  • zkušenosti s účetními programy - znalost SAP výhodou

Nabízíme:

  • práci v mezinárodním prostředí s denním využitím angličtiny
  • smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • balíček benefitů - Multisport kartu, sick days, vzdělávání, teambuldingové aktivity
  • místo výkonu práce na Praze 5
  • nástup: ihned nebo dohodou

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Datum práce
Datum práce: 18.1.2021 – 18.1.2022
Zadavatel: Personální agentura

GIT Consult Czech s.r.o., Erika Hájek Soliková