Společnost Clinical s.r.o., která se zabývá trichologií, robotickou transplantací vlasů, výživovým poradenstvím a celkově oblastí zdraví, hledá do svého rozrůstajícího se týmu novou posilu na operační sál.

Zdravotní sestra k transplantaci vlasů

Náplň práce:

  • Ambulantní péče o pacienty soukromé kliniky
  • Příprava operačního sálu
  • Asistence lékařům během transplantace vlasů (instrumentování během zákroků)
  • Práce s mikroskopem
  • Třídění a implementace vlasových folikulů

Jedná se o jemnou a precizní práci ve stabilním kolektivu, ve kterém jsou lékaři, zdravotní sestry a další odborný personál. Během adaptačního procesu vám budou k dispozici všichni včetně lékařů.

Požadavky na uchazeče:

  • Min. SŠ vzdělání oboru Všeobecná zdravotní sestra
  • Bezúhonnost
  • Bezvadný zrak
  • Předpoklad k drobné a jemné manuální práci
  • Možnost nastoupit co nejdříve
  • Profesionální a diskrétní přístup
  • Preciznost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Práci na DPP nebo na DPČ
  • Nadstandardní a motivační platové ohodnocení
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Kompletní odborné zaškolení a další rozvojové programy
  • Práci v příjemném, moderním prostředí kliniky v Praze
  • Občerstvení na pracovišti

Práce je vhodná pro absolventy, i zkušené zdravotní sestry.

V případě zájmu být součástí našeho týmu zašlete svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, proč jste si nás vybrali.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

Společnost
CLINICAL s.r.o.
Adresa
Na pěšinách 1879/42, Praha – Kobylisy
Ke koupališti 1790/12, Praha – Kobylisy
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Dermatolog, Ošetřovatel, Zdravotní sestra, Záchranář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.1.2021 – 31.12.2025
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

CLINICAL s.r.o., Karolína Štěrbová
737 268 358
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.