2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Mzdová účetní / Mzdový účetní

Personální a mzdové oddělení 2. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy hledá 3-měsíční brigádu na pozici:

Do našeho malého týmu hledáme dočasnou výpomoc. Vidíme se každý den, intenzivně komunikujeme mezi sebou a osobně spolupracujeme primárně se zaměstnanci naší fakulty. Pracujeme v softwarech WhoIs a Elanor/ EGJE, účtujeme na střediska a zakázky.

Náplň práce:

Samostatné zpracování mzdové agendy přidělené skupiny zaměstnanců. 8-hodinová pracovní doba, 5 dní v týdnu; nástup obratem, předpokládané trvání brigády - do konce března 2021.

Požadavky:

  • praxe v kompletním zpracování mzdové agendy; zkušenosti s personalistikou vítány
  • PP, DDP/ DPČ, ZMR, RZD, ELDP, přihlášky/ odhlášky – SP a ZP, A1 atd.
  • znalost relevantních předpisů
  • praxe s kontrolou a zadáváním objemného množství dat
  • velký smysl pro přesnost, detail a pořádek
  • schopnost soustředěné práce v rušném prostředí, s častým pohybem dalších osob v kanceláři
  • zodpovědný přístup k práci s důvěrnými informacemi a osobními daty

Nabízíme:

  • závodní stravování
  • pracoviště přímo u stanice metra A – Nemocnice Motol, Praha 5

Budeme se těšit na Váš životopis a předem děkujeme.

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte, aby Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta, sídlem V Úvalu 84, Praha 5, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do ukončení výběrového řízení na tuto pozici.

Společnost
Univerzita Karlova v Praze, 2. lékařská fakulta
Adresa
V úvalu 84/1, Praha – Motol
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 18.1.2021 – 31.3.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Univerzita Karlova v Praze, 2. lékařská fakulta, Olga Folková
224 435 825
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.