ADRA je mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje pomoc lidem, kteří se ocitnou v krizových situacích. Pomáhá při živelních katastrofách doma i ve světě, v zahraničí realizuje dlouhodobé rozvojové i lidsko-právní projekty. V České republice provozuje dobrovolnická centra, která vysílají dobrovolníky do domovů pro seniory, nemocnic a dětských domovů, a program globálního rozvojového vzdělávání Opravdový svět.

Online marketingový/á specialista/ka

Jste tvůrčí a organizačně zdatnou osobností, která ráda komunikuje s lidmi online i offline? Rád/a píšete? Zajímá vás online marketing? Uplatněte své dovednosti v jedné z největších humanitárních organizací v zemi na pozici Online marketingový/á specialista/ka.

Náplň práce

  • správa sociálních sítí organizace ADRA (Facebook, Instagram a další)
  • online marketing ve spolupráci s externisty
  • příprava strategie sociálních sítí
  • příprava a spolurealizace mediálních, online a outdoorových PR/FR kampaní
  • zodpovědnost za organizaci akcí
  • podíl na tvorbě PR/FR strategie
  • reporting kampaní
  • příprava grafických výstupů v grafických programech (Canva) a ve spolupráci s externisty

Požadujeme

  • zkušenosti se správou firemních profilů na sociálních sítích nebo aktivní vedení blogů na sociálních sítích
  • znalost online marketingových nástrojů (Google Analytics, FB Business Manager apod.)
  • perfektní češtinu v písemné podobě, kreativitu v psaní, znalost copywritingu
  • organizační, koordinační a komunikační dovednosti
  • znalost PR/FR v neziskovém sektoru a rozvojové problematiky výhodou
  • znalost grafických programů (Canva, Adobe) a programů pro tvorbu a editaci videí výhodou
  • znalost anglického jazyka
  • SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme

  • zajímavou a smysluplnou práci na plný úvazek (po dohodě možnost zkráceného úvazku)
  • velmi dobrou příležitost k seberealizaci
  • účast na trénincích a školeních, další profesní rozvoj
  • benefity (stravenky, příspěvek na penzijní spoření, 25 dní dovolené, Sick Days)
  • plat 26 000 Kč měsíčně (po zkušební době)
  • nástup od 1. března 2021

Své strukturované životopisy a motivační dopisy nám zasílejte do 12. února 2021. A nezapomeňte prosím na motivační dopisy, zajímáte nás.

Společnost
ADRA, o.p.s.
Adresa
Markova 600/6, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace