Dobrý den, provozujeme několik internetových obchodů v oblasti oblečení a módy a nyní hledáme do týmu vhodnou kandidátku či kandidáta na pozici marketingová asistentka / marketingový asistent pro oblast online marketingu.

Náplň práce:

- marketingové analýzy dle zadání
- analýza dat prodejů a účinnosti marketingových kampaní
- realizace naplánovaných marketingových kampaní
- úprava a textace produktů v eshopu
- příprava marketingových materiálů

Požadavky:
- student nebo absolvent ekonomické nebo technické vysoké školy
- praktická zkušenost na marketingové nebo administrativní pozici vítána
- praktická zkušenost s prací v MS Office (Excel, Word)
- zkušenost s prací v grafickém editoru vítána
- chuť přemýšlet a učit se novým věcem

Nabízíme:
- získání praktických dovedností v e-commerce a online marketingu
- práce na cca 15-20 hod./týden
- v případě oboustranného zájmu možnost dlouhodobější spolupráce

Místo práce: Praha 7 (nedaleko metra nádr. Holešovice)

Pokud máte o tuto brigádu zájem, zašlete nám váš profesní životopis spolu s průvodním dopisem na náš email.

Společnost
EUSOFT s.r.o.
Adresa
Jankovcova 938/18a, Praha – Holešovice
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 25.1.2021 – 30.6.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.