Nabízíme práci pečovatelky – možné i na zkrácený pracovní úvazek.

Vhodné například pro matky s dětmi, nebo mladší seniory.

(Ozvěte se nám, budeme se snažit v rámci našich možností Vám vyjít vstříc.)

Stručná náplň práce:

Jedná se o práci převážně se staršími lidmi, kteří díky naši péči mohou zůstat v přirozeném prostředí svého domova.

Pečovatel/pečovatelka jim obecně zajišťuje:

  • úklid domácnosti
  • nákupy
  • praní a žehlení prádla
  • pomáhá s osobní hygienou
  • doprovází je k lékaři, nebo na úřady

V současné době zajišťujeme mimo výše uvedené:

  • Převládá pomoc s osobní hygienou a převlékáním u osob upoutaných na lůžko.
  • Staráme se také o klienty s Covidem 19, a to se všemi ochrannými pomůckami.
  • Pečovatelky se každý týden musejí až do odvolání podrobit testu na Covid 19.

Minimálně požadujeme:

  • výuční list
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - důležité!!!)
  • absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách, nebo vystudovaný obor se zaměřením na sociální práci jsou výhodou

Bližší informace na tel: 737 139 089

Nabízíme:

Pracovní úvazek dle dohody.
Odpovídající mzdu.
Smlouvu na jeden rok s možností prodloužení.
Místo výkonu práce: Kopidlno, Jičín, Vysoké Veselí – dle domluvy.
Nástup: Ihned, nebo po domluvě

Zaměstnanecké benefity:

Možnost dalšího vzdělávání
Dovolená v délce 25 dní
Sick day´s (volné dny pro případ nemoci)
Supervize

Společnost
Oblastní charita Jičín
Adresa
Vrchlického 824, Jičín – Valdické Předměstí
Havlíčkova 442, Kopidlno
K. H. Borovského 99, Vysoké Veselí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.