Společnost 4 LIFE PHARMA zastupuje zahraniční farmaceutické firmy na na českém a slovenském trhu, již přes 25 let. Máme zkušenosti s prodejem léků na předpis, volně prodejnými přípravky i s doplňky stravy. Náš prodejní tým pravidelně dosahuje vynikajících prodejních výsledků. Hledáme kolegu na pozici Farmaceutického reprezentanta pro Prahu Plzeňský kraj

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT PRAHA A PLZEŇSKÝ KRAJ

NÁPLŇ PRÁCE

  • Pravidelné návštěvy lékařů
  • Návštěvy lékáren v návaznosti na prezentaci farmaceutických přípravků
  • Zajištění plnění prodejných plánů v regionu Praha a Plzeňský kraj
  • Reprezentace firmy na odborných kongresech a organizace seminářů
  • Reporting vedení společnosti, aktualizace databáze klientů

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobré prodejní dovednosti, aktivní přístup k prodeji
  • Praxe v oblasti obchodu výhodou, zkušenost s farmacií není podmínkou
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost odborné argumentace
  • Samostatnost, vytrvalost, pozitivní přístup k práci
  • Řidičský průkaz skupiny B- aktivní řidič, uživatelská znalost MS Office
  • Místo bydliště a výkonu práce – Praha
  • ŽL

NABÍZÍME

  • Zázemí úspěšné farmaceutické společnosti s mezinárodní orientací
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující finanční ohodnocení - fix + bonusy s vazbou na dosažené výsledky
  • Mobilní telefon, IT vybavení
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Vysokou míru seberealizace
  • 4 týdny dovolené

Společnost
4 LIFE PHARMA CZ, s.r.o.
Adresa
Ve studeném 1743/8a, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 – 62 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Farmacie, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Farmaceutický reprezentant, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel