Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme pro pracoviště DHL v Pohořelicích šikovného pracovníka/ci na strojový úklid haly.

Pracovní místo vhodné pro osobu OZP, OZZ na HPP – zkrácený úvazek nebo starobního důchodce na DPP.

Pracovní doba: PO – PÁ 05.00 – 10.00 hodin.

Pracoviště: DHL Pohořelice - průmyslová zóna – jih (poslední hala u dálnice směrem k Mikulovu).

Vhodné pro zájemce z blízkého okolí pracoviště nebo možnost vlastní dopravy.

Náplň práce:

- Ruční zametení části podlahy před strojovým úklidem

- Samotný úklid na sedícím stroji

- Kontrola a údržba stroje po směně

Požadujeme:

Osoba OZP, OZZ

Zkušenosti v řízení čistícího stroje vítány

Manuální a technická zručnost

Smysl pro čistotu a pořádek

Spolehlivost

Samostatnost

Nabízíme:

Práci na HPP pro osobu OZP, OZZ

Práci na DPP

Pravidelný měsíční příjem/přivýdělek

Zajištění dlouhodobého pracovního místa

Bližší informace na telefonu: 737 981 046.

Společnost
OLMAN SERVICE s.r.o.
Adresa
Pohořelice
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 90 Kč / hodina
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Dělník, Uklízečka, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce, jiné
Datum práce
Datum práce: 18.1.2021 – 31.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.