Knihovník/knihovnice

Kdo jsme

Vítejte, jsme NEWTON College, jedna z nejúspěšnějších soukromých vysokých škol v Česku. Jsme vysoká škola aplikovaného businessu — náš podtitul shrnuje vše podstatné: ano, jsme vysoká škola a naši absolventi vstupují do praxe s tituly od Bc. po MBA. Aplikace vědy do praxe je pro nás mantrou, podporujeme kritické myšlení, osvojování si teorie praxí. To vše pod vedením nejen skvělých akademiků, ale právě také zkušených pedagogů přímo z businessu. Ano a ten business... protože ať už si naši studenti zvolí ekonomiku, podnikání, psychologii nebo třeba marketing, o business jde vždy. Na prvním místě.

Vaše předpoklady:

  • VOŠ nebo VŠ v bakalářském studijním programu knihovník/archivář/informační systémy
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Aktivní znalost českého a anglického jazyka
  • Praktická a prokazatelná zkušenost s prací v knihovnických, archivnických a informačních systémech
  • Koncepční myšlení, systematičnost, aktivní přístup, spolehlivost, důslednost, komunikativnost
  • Znalost bibliografických citací a autorského zákona výhodou

Vaše náplň práce:

  • Komplexní vedení a rozvoj knihovny a archivu NEWTON College
  • Správa dokumentů v knihovně (včetně digitalizovaných), správa archivu a interní dokumentace
  • Rozvoj knihovny, akvizice, vytváření virtuálních sbírek digitálních dokumentů
  • Koordinace provozu knihoven v pobočkách NEWTON College
  • Komunikace s uživateli, propagace obsahu a služeb knihovny
  • Prodej skript, výpůjční služby

Co nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Pracoviště v centru Brna/Prahy
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí menšího kolektivu
  • Osobní i profesní rozvoj, případně další vzdělávání
  • Možnost účasti na zahraničních odborných stážích v rámci knihoven evropských VŠ

Nástup dle dohody/ihned

V případě zájmu nám zašlete co nejdříve Váš profesní životopis a stručný motivační dopis. Budeme se na Vás těšit.

Společnost
NEWTON College, a.s.
Adresa
Brno
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel