Česká společnost Synot W, a.s., člen skupiny Synot, hledá vhodného kandidáta/-ku na pracovní pozici finanční analytik/čka s místem výkonu práce v Bratislavě

finanční analytik/čka

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • AJ na pokročilé úrovni
  • praxe v oboru a znalost podvojného účetnictví výhodou
  • výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Office, zejména Excel)
  • schopnost analytického myšlení
  • preciznost, samostatnost, zodpovědnost
  • organizační a komunikační schopnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
Finanční oblast:

  • sestavení podkladů pro fakturaci zákazníkům, zajištění schválení, řešení nesrovnalostí
  • předání podkladů k fakturaci do UH
  • kontrola dodavatelských faktur provozního charakteru (kontrola vyúčtování provizí z RevShare), schválení správnosti a řešení nesrovnalostí
  • měsíční vyhodnocení bilance týmů
  • zpracování a aktualizace alokačních matic pro rozúčtování nákladů na zakázky
  • zpracování alokačních TXT pro import do finančního deníku v Navisionu
  • příprava podkladů a zpracování ad hoc finančních analýz pro obchodní oddělení a pro vedení
  • spolupráce s účetním oddělením (nastavení dimenzí, použití nákladových účtů)

ADMINISTRATIVNÍ OBLAST:

  • vedení administrativního oddělení
  • optimalizace interních administrativních procesů
  • dohled nad nákladovými fakturami, zpracováním košilek a správnosti přiřazení dimenzí pro účtování

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • zázemí prosperující společnosti
  • zajímavé pracovní uplatnění
  • dobré platové podmínky
  • příjemné pracovní prostředí
  • závodní stravování, občerstvení na pracovišti

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: BRATISLAVA
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Společnost
SYNOT W,a.s.
Adresa
Miletičova 21, Bratislava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Finanční analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SYNOT W,a.s., Vendula Kašná
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.