Mlýn Davídkov

Šéfkuchař

KDO JSME ?

Jsme staročeský mlýn, jehož historie se datuje až do 15. století. Mlýn Davídkov je rodinný podnik, který se během 12 let provozu stal vyhledávaným místem pro soukromé oslavy, firemní jednání, školení, malé veletrhy a především svatební oslavy. Vše v soukromí a pouze pro hosty. I přes každoročně zvyšující se vytíženost zůstává stále rodinným podnikem, na jehož vedení se majitelé stále z části podílí a záleží jim na zachování původní myšlenky a kouzla celého prostoru.


KOHO HLEDÁME ?

V návaznosti na rozšiřující se areál a nový tým, nehledáme pouze šéfkuchaře, ale také manažera pro gastronomii v jedné osobě.

Vaším primárním úkolem bude samozřejmě řízení kuchyně, ale také úzká spolupráce s ředitelem areálu a budování značky. Ovšem hned ze začátku budete mít na starost zařízení a organizaci nové gastro zóny s výběrem potřebeného vybavení. Budete se podílet velkým dílem na výběru svých zaměstnanců do týmu, sestavíte si tým podle své potřeby.

V příštím roce se bude otvírat náš další svatební areál a i zde bude třeba vystavět a vybavit gastro zónou a zajistit částečně v prvním roce provoz.

Hledáme šéfkuchaře s vizí do budoucna, lidským a přímým jednáním, který se nebojí vést tým a chce vyladit naší kuchyni k dokonalosti. Velmi si ceníme samostatnosti, spolehlivosti a poctivosti. Nejsme další hotel nebo restaurace, jsme tým který táhne za jeden provaz.


CO NABÍZÍME ?

- stálou pracovní smlouvou na HPP/ VPP

- mzdu 45 000 - 55 000 korun

- osobní ohodnocení dle odvedené práce + prémie

- stabilitu a zázemí firmy, která je součástí silné skupiny

- možnost podílet se na rozvoji a vizi mlýnské kuchyně, a tím i celého podniku

- sestavení a vedení samostatného týmu

- mezinárodní klientelu

- prezentaci svého jména pod naším Mlýnem, a to nejen při svatbách

- ubytování během akce v areálu

- pracovní dobu dle akcí stanovenou dva měsíce dopředu

V případě zájmu, nám prosím zašlete své CV (životopis) s fotografií. Pokud CV nemáte, zašlete nám prosím email, co vás vedlo k reakci na náš inzerát a jaké máte zkušenosti z předchozích let.

Mlýn Davídkov se specializuje již více jak 10 let na svatební oslavy. Jeho prostory nabízejí kapacitu až pro 250 hostů a ubytování až pro 150 osob na jednom místě. Našim klientům poskytujeme služby tzv. na klíč a naším cílem je, aby se u nás cítili vždy jako doma. Specializujeme se na velké mezinárodní svatby, které probíhají v letních měsících i 3x za týden (v průměru kolem 80-90 hostů). Svíčková je u nás skoro na denním pořádku, stejně tak grilování, které je velice oblíbené. Jsou to sice jídla stále do kola se opakující, ale i ta jdou vyladit k dokonalosti - a například i kuře na paprice proměnit v nezapomenutelný zážitek.


V příštím roce se chystáme otevření dalšího svatebního areálu v plzeňském kraji - zámku Zvíkovec.


Informace o pozici

Společnost
PF GROUP, a.s.
Adresa
Barchovice – Hryzely
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kuchař, Šéfkuchař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel